Gdzie najlepiej kupować używany samochód?

Szukasz używanego samochodu, który okaże się niezawodny? Uważaj, rynek wtórny pełen jest pułapek... Skorzystaj z naszych wskazówek, które dadzą Ci pewność, że robisz dobry interes, nie tracąc na to fortuny!

 

„Gdzie kupić używany samochód: od prywatnego właściciela czy w komisie?”

 

Najważniejsza jest odpowiedź na pytanie, z jakiego źródła kupować używany samochód. Od osób prywatnych, dealerów, w sieciach komisowych? Możesz sprawdzić ogłoszenia w lokalnej prasie lub na wyspecjalizowanych portalach internetowych, korzystając z oferty prywatnego właściciela. Jakie są atuty takiego rozwiązania? Zyskujesz bezpośredni kontakt ze sprzedającym... Ale uważaj na przykre niespodzianki! Zakup używanego samochodu od osoby prywatnej jest bardziej ryzykowny niż w komisie, nie masz bowiem żadnej gwarancji! Owszem, samochód przeszedł badanie techniczne, nie da się tego jednak porównać z gruntownym przeglądem przeprowadzonym przez ekspertów.

W komisie przy autoryzowanym salonie masz do czynienia z prawdziwymi ekspertami. Możesz także skorzystać z usług, oferowanych w pakiecie z używanym samochodem, takich jak formy finansowania lub nawet możliwość przekazania starego samochodu w ramach rozliczenia... Przy czym cena samochodu jest adekwatna do jego faktycznego stanu!

 

„Kolejne pytanie: czy warto brać pod uwagę ofertę samochodów używanych dostępną na portalach internetowych?”

 

Internet zrewolucjonizował świat ogłoszeń reklamowych. Obecnie w sieci można znaleźć tysiące pojazdów. Trudno Ci się w tym połapać? Lepiej omijać reklamy, które są w oczywisty sposób zbyt atrakcyjne i wykluczyć oszustów, wybierając poważne ogłoszenia (które są zazwyczaj zilustrowane wieloma zdjęciami i zawierają wyczerpujący opis samochodu). Warto także zlokalizować ofertę, aby móc obejrzeć dany samochód, skontrolować jego stan, wybrać się na jazdę próbną... A może po prostu zaufaj specjalistom z sieci CITROËN Select.

 

Citroën Polska

Rynek wtórny obfituje w oferty, radzimy jednak wykorzystać doświadczenie ekspertów z naszej sieci; pomogą Ci trafić na prawdziwą okazję. CITROËN Select zapewnia korzyści, wynikające z wiedzy i odpowiedzialnego podejścia naszych dealerów... Zaletą jest także bogata oferta samochodów, które zostały wcześniej poddane skrupulatnym przeglądom. Czekają na Ciebie kombivany w rodzaju Citroëna C4 SpaceTourer, miejskie kompakty, jak Citroën C3, a także cała gama użytkowa jak Citroën Jumpy czy Citroën Berlingo. Każdy znajdzie samochód z odpowiednim przebiegiem i rocznikiem, o właściwej mocy i w stosownej cenie, wystarczy wybrać model zgodny z Twoimi potrzebami.

 

Citroën Polska
Citroën Polska
Chcesz kupić używany samochód? Przedstawiamy w zarysie sytuację na rynku wtórnym.