Jak wybrać odpowiedniego używanego SUV-a

Szukasz samochodu, który sprawdzi się zarówno na szosie, jak w trudniejszych warunkach jazdy? Pomyśl o SUV-ach! Crossovery są niezwykle popularne na rynku wtórnym, łącząc komfort i przestronne wnętrza z nowoczesnym designem. Warto jednak starannie skontrolować wybrany model... Nie martw się, przygotowaliśmy Ci krótki przewodnik!

 

„Zacznij od starannej analizy swoich codziennych potrzeb”

Na rynku wtórnym crossovery i inne SUV-y to często samochody relatywnie nowe... Stąd stosunkowo wysoki przedział cenowy. Umiejętne rozpoznanie Twoich potrzeb pozwoli Ci dokonać właściwego wyboru, nie gubiąc się przy tej okazji wobec stosunkowo różnorodnej oferty. Zamierzasz korzystać ze swojego crossovera głównie na autostradach, czy na wiejskich bezdrożach? Jesteś pasjonatem jazdy terenowej? Co jest dla Ciebie najważniejsze, komfort czy też sportowy styl jazdy? Wszechstronne SUV-y pozwalają na wiele kombinacji... Wybór właściwego rozwiązania należy do Ciebie!

Citroën Polska

• Napęd na 2 lub na 4 koła: do "klasycznej" jazdy po mieście lub po zwykłych trasach zasadniczo wystarcza napęd na 2 koła. Jeśli jednak cenisz sobie weekendowe przygody, napęd na 4 koła jest prawdziwym atutem!

• Od 4 do 7 miejsc: wszech-stron-ność, to słowo - klucz w przypadku SUV-ów!

 

• Zwarta lub wydłużona sylwetka: jeździsz po mieście? Pomyśl o parkowaniu! Kompaktowy SUV, jak Citroën C4 Cactus, będzie o wiele łatwiejszy do zaparkowania i manewrowania w korkach.

 

• Wyposażenie: SUV-y są na ogół bogato wyposażone w systemy zapewniające bezpieczeństwo i wspomagające prowadzenie... Możesz swobodnie wybierać pomiędzy różnymi opcjami!

Citroën Polska

„Gdzie najlepiej kupić używany samochód?”

Oferta SUV-ów proponowana w autoryzowanych salonach jest nader urozmaicona, dlatego też na rynku wtórnym można znaleźć modele w cenach od 40 000 do ponad 500 000 zł. Jednakże, z budżetem od 40 000 do 60 000 zł, można znaleźć używane SUV-y w bardzo korzystnych cenach... Jednak nie należy inwestować w ciemno, uważnie sprawdzając wszystkie okazyjne oferty. Lepiej kupować z pomocą sieci ekspertów. W ten sposób zyskasz pewność, że samochód został wcześniej sprawdzony i skontrolowany w każdym detalu, masz wgląd w historię operacji serwisowych... łatwiej trafić na samochód z aktywną umową gwarancyjną, która może zostać przedłużona. Dotyczy to wielu używanych SUV-ów dostępnych za pośrednictwem sieci Citroën Select.

Zakup SUV-a wymaga na ogół sporych nakładów finansowych, dlatego nasz specjalista może Ci zaproponować przyjęcie Twojego starego samochodu w ramach rozliczenia... Znacząco redukując wydatki!

 

 

Citroën Polska
Citroën Polska
Używane SUV-y to połączenie śmiałego designu z komfortowymi, przestronnymi wnętrzami.