Zakup samochodu używanego u dealera: zalety komisów przy autoryzowanych salonach

Oferta nowszych samochodów (mających od 2 do 5 lat) lub tych nieco starszych (powyżej 5 lat) jest bardzo różnorodna. Z jednej strony proponują je właściciele prywatni, którzy postanowili rozstać się ze swoim pojazdem, z drugiej – komisy handlujące samochodami. Oferty te różnią się od siebie pod wieloma względami, jak choćby warunki gwarancji, zakres informacji, czy stopień podejmowanego ryzyka... Podpowiemy Ci, jakie konkretne korzyści wiążą się z kupnem używanego samochodu u Twojego dealera. Zapoznaj się z naszym praktycznym przewodnikiem!

 

„Szeroka oferta używanych samochodów w komisach, w konkurencyjnych cenach”

Wolisz kupić samochód używany od prywatnego właściciela czy w komisie przy autoryzowanym salonie? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na te pytanie, a wybór zależy przede wszystkim od Twoich codziennych potrzeb. Szukasz samochodu niskobudżetowego (od 5000 do 10000 zł) starszego niż 10 lat? Bingo, z pewnością znajdziesz osobę prywatną, gotową sprzedać Twój upatrzony model. Wolisz niezawodny, nowszy samochód o niższym przebiegu, w atrakcyjnej cenie? Weź pod uwagę komisy przy salonach producentów! W serwisie citroenselect.pl znajdziesz ofertę tak zwanych modeli "Premium", których wiek nie przekracza 5 lat, mających przebieg poniżej 100 000 km. Miejski kompakt C1, Citroën C3, hatchback C4, kombivan Berlingo – prezentujemy bogatą ofertę modeli, uzupełnioną zobowiązaniami sieci CITROËN Select.

 

„Kupno używanego samochodu u dealera: samochód z przedłużoną gwarancją”

 

Jak upewnić się, czy dana oferta jest wiarygodna, a samochód pozbawiony mechanicznych defektów, bezwypadkowy? Jak bez szczegółowego przeglądu przekonać się, że używany samochód nie ma żadnych ukrytych mankamentów? Zakup używanego samochodu u dealera to bezpieczniejsza transakcja, pozwalająca wyeliminować to ryzyko. Umowy gwarancyjne, certyfikaty, doradztwo... Transakcja u autoryzowanego dealera to więcej niż zwykła sprzedaż samochodu.

 

Citroën Polska

 

„Zalety kupna używanego samochodu w salonie producenta”

  • Samochody wysokiej jakości, niskie przebiegi, możliwość wyboru wersji wykończenia: Twój dealer z sieci CITROËN Select może Ci zaproponować szeroki wybór samochodów, współgrających z Twoimi oczekiwaniami. Nie chodzi o to, żebyś stale do nas wracał, najważniejsza jest dla nas Twoja satysfakcja!
  • Gwarancja na 3 miesiące lub dłużej: Twój dealer może Ci zaproponować samochód objęty gwarancją zawartą w cenie pojazdu lub w opcji. Sieć CITROËN Select oferuje gwarancje na wszystkie samochody, zarówno na modele Premium (objęte gwarancją CITROËN Select na okres 12 miesięcy), jak i Komfort (6-miesięczna gwarancja CITROËN Select).
  • Decyzja o zakupie używanego samochodu u dealera to znacznie bezpieczniejszy wybór, nawet jeśli cena jest czasami wyższa... Ale to także cena zaufania, bezpieczeństwa i spokoju umysłu! I to tylko jedna z wielu zalet sieci CITROËN Select.

 

 

 

 

Citroën Polska
Citroën Polska
Wolisz kupić samochód używany od osoby prywatnej czy w komisie przy autoryzowanym salonie?