Jak wybrać odpowiedni używany samochód miejski

Ruch na ulicach miasta ulega dziś radykalnym zmianom. Muszą się po nim poruszać studenci, młodzi ludzie, mieszkańcy miasta... Niedrogie, kompaktowe i wszechstronne, małe miejskie samochody doskonale odpowiadają potrzebom tego bardzo specyficznego rynku. Szukasz idealnego pojazdu, sprawnie poruszającego się w godzinach szczytu po zakorkowanych ulicach? Małe zwinne miejskie samochody, Citroën C1 lub Citroën C3, zaprojektowane z myślą o przezwyciężaniu trudności na ulicach miasta, wykazują się znakomitymi parametrami jezdnymi; sprawdzą się także doskonale poza miejską dżunglą.

 

Citroën Polska

Jak wybrać samochód odpowiadający Twoim potrzebom i zgodny z Twoimi upodobaniami? Odkryj zalety używanych miejskich kompaktów i wybierz model, który najlepiej Ci odpowiada.

 

• Cena: nawet w nowej wersji miejskie kompakty odznaczają się na ogół przystępną ceną; na rynku wtórnym dostępne bywają w przedziale od 12 000 do 60 000 zł To dobry wybór dla studentów szukających swojego pierwszego samochodu, jak i dla ludzi aktywnych, którzy pragną swobodnie poruszać się po ulicach miasta.

  

• Ograniczona moc: biorąc pod uwagę znaczne zanieczyszczenie miejskiego środowiska, liczne ograniczenia prędkości, korki i poważne problemy z parkowaniem, w mieście nie potrzebujesz samochodu o dużej mocy. Dlaczego zatem masz płacić fortunę za ubezpieczenie? To chyba jasne!

 

• Koszt utrzymania: dobrze utrzymany i poddawany profesjonalnym przeglądom miejski kompakt to gwarancja posiadania samochodu doskonałej jakości, bez konieczności rozbijania banku. Odwiedź zatem sieć Citroën Select, oferującą samochody używane z 6 lub 12-miesięcznymi gwarancjami; łatwo znajdziesz tu coś dla siebie.

 

• Paliwo: samochody miejskie z napędem benzynowym lub wysokoprężnym bywają często wyposażane w silniki o niewielkiej mocy, które są jednak niezawodne i ekonomiczne

Citroën Polska

Wygodne, ekonomiczne, stylowe... Kompakty to samochody stworzone do codziennego ruchu po ulicach miasta. Dynamiczne, zwinne i zwrotne, bywają jednak często narażone na drobne stłuczki. Tak więc kupując używany samochód miejski, nie wahaj się starannie skontrolować wszystkich szczegółów, które mogłyby zdradzić nadmierne zużycie lub niewłaściwą konserwację pojazdu, takich jak wgniecenia na drzwiach, rysy, zbieżność kół, przeciążenie sprzęgła, niedawna wymiana części... Możesz także zdać się na sieć Citroën Select i jej kompetentnych, doświadczonych ekspertów, którzy pomogą Ci znaleźć odpowiedni miejski kompakt, który Cię oczaruje, nie rujnując przy tym portfela!

 

Citroën Polska
Citroën Polska
Ruch na ulicach miasta ulega dziś zmianom... To właściwa chwila, żeby pomyśleć o niewielkim używanym, miejskim modelu!